Bez dobré práce nemá pro lidi život smysl

Realita je o protikladech, a tak je zde mezi protiklady napětí a tato energie se vším pohybuje, většinou si nadbytek a nedostatek spojujeme s penězi, kde je tvůj poklad tam je i tvoje myšlení. Není zde ale jenom nadbytek peněz a nedostatek peněz, je zde i; nadbytek času a nedostatek času, nadbytek práce a nedostatek práce atd.

Nadbytek i nedostatek je extrém, normální je, pokud je nadbytek a nedostatek v rovnováze zde se dostáváme k regulaci, která může být přirozená nebo umělá, v přírodě je přirozená regulace, která zajišťuje rovnováhu mezi extrémy, v naší civilizaci je umělá regulace, která se snaží zajistit rovnováhu mezi extrémy, příroda je zde mnoho miliard let a naše civilizace je zde teprve několik tisíciletí, a tak nemá s regulací mnoho praktických zkušeností.

Podívejme se na války a pandemie, které násilně regulují u lidí přemnožení, tato násilná regulace se pochopitelně lidem nelíbí, jak regulovat počet lidí na světě optimálně a přirozeně. Ideální na regulaci jsou daně, tak jako jsme vysokými daněmi zatížili cigarety, které škodí zdraví, tak budeme muset vysokými daněmi zatížit i rodiče, co mají více dětí, jedno dítě a dost.

Ten kdo bude mít více než jedno dítě, ten bude muset platit společnosti veliké daně a nebude na děti dostávat alimenty ani přídavky od státu, ostatně nic nového v Číně to už realizovali a v praxi se to osvědčilo, v minulosti byl nedostatek lidí a tak měla rodina mnoho dětí, dneska je už jiná situace a je zde nadbytek lidí pro které už není dobrá práce. Bez dobré práce nemá pro lidi život smysl, a tak lidi mají deprese a myslí na sebevraždu. V minulosti měl král mnoho manželek, a to se neosvědčilo, a tak dneska mají prezidenti jenom jednu manželku, je třeba pochopit to že se doba změnila a co bylo to bylo, dneska je vše už jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *