Autorem všech knih jsou blázni

Pokud je někdo normální tak nedokáže napsat knihu, a i kdyby jí napsal tak by jí stejně nikdo nečetl! Z toho logicky vyplývá že čím větším bláznem je autor knihy tím více je kniha populární, to, co platí u knih to platí i u stránek na internetu, pokud má normální člověk na internetu stránku tak jeho stránka má nulovou návštěvnost, stránky s velikou návštěvností vytvářejí blázni.

Svaté knihy sepsali blázni, a proto jsou velmi populární, protože je čtou blázni do víry v zázraky. Jsou i moderní svaté knihy, jako je třeba kniha Mein Kampf zde se dostáváme ke spasitelskému komplexu, který dělá z lidí blázny. Následujeme mě a já vás spasím to hlásá každý kdo píše populární knihu, člověka může spasit ale jenom smrt, knihy jsou jenom zakonzervovanými pitomými informacemi!

Sliby se slibují a blázni se radují o tom jsou všichni spasitelé v; náboženství, politice, ekonomice, filosofii, umění, vědě, technice, školství, medicíně, internetu atd. možnosti spasitelů jsou limitované mnohým, a tak nedokáží zázraky!

Klasickým spasitelem je Ježíš Kristus, kterého si podvodníci vymysleli, aby mohli z cizích lidí dělat pitomce, copak může člověk chodit po vodě a konat mnoho jiných zázraků? Mnoho moderních spasitelů přichází z Indie do USA aby zde spasili hříšné neznabohy, vše je to jenom pokrytecké divadlo, ve kterém se věřícím lidem vymývá dezinformacemi mozek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..