Autonomní inteligentní roboti restartují civilizaci

Dosud se roboti používají málo, protože lidská pracovní síla je levnější než práce robotů, ale to se brzo změní s příchodem kvalitních a levných robotů na akumulátory. Za vším byla a bude optimalizace, podívejme se třeba na ubohé stránky na internetu, které jsou ukázkou naší zaostalosti, stejně tak jsou ubohé i staré knihy. Vše jistě směřuje k mediálnímu obsahu internetu, lidi chtějí vše vidět a slyšet a nechtějí číst pitomosti!

Co bylo nezměníme, v současnosti budoucnost vytváříme, najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a tím zde jako lidi evolučně skončíme, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, vše je zde evolučně dočasně. Z pohledu cizinců z vesmíru je člověk vandalem, který se řídí heslem po mě potopa a následkem je blbá nálada.

Neberte si to lidi osobně že zde už brzo evolučně skončíte, je to jenom evoluční optimalizace, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, je to jako s počítači, které mají životnost maximálně deset let a potom se musí nahradit za nové počítače. Pandemie v nahotě odhalila to, že jsme pitomé oblečené opice, kterých je na světě jako sraček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *