Antizaměsnání

Pokud je zde antikoncepce, která blokuje naše rozmnožování, tak je zde i antizaměsnání které blokuje naši snahu mít dobré zaměstnání, podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, u kterých je veliká kriminalita a veliký vandalismus, zde je krásná ukázka antizaměsnání, jak řešit problematiku antizaměsnání?

Moderní digitální doba nám dává nové evoluční možnosti, jak řešit problém s antizaměstnáním, dáme lidem do hlavy GVKB čipy, které mozek odříznou od reality, a tak lidi nebudou už mít problém se zaměstnáním, protože jim zaměstnání zajistí globální umělá GVKB inteligence, už zde nebude rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk na světě bude mít v hlavě čip, a tak se stane loutkou na dálkové ovládání, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni.

Ten, kdo bude pracovat pomalu, ten bude recyklován v krematoriu, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, už zde nebude problém s tím, že lidi nemají prachy, protože díky čipům se zruší; peníze, soukromé vlastnictví, politika, náboženství, reklama, umění, sport, kultura atd. Lidi hledají osvícení a díky GVKB čipům budou konečně osvícení, a tak už nebudou lhát a krást.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *