Anonymní fórum je psychicky toxické

Toxicita je vlastnost chemických sloučenin spočívající ve vyvolání otravy osob nebo zvířat, které látku požily, vdechly nebo vstřebaly kůží. Po zdlouhavém čtení zpovědí a jejich následných reakcí jsem se snažil konstruktivně vyhodnotit a pochopit odpovědi uživatelů. Pokud nebereme v potaz lživé zpovědi a budeme se zabývat opravdovými zkušenostmi a problémy, které chce jedinec sdílet. Většina odpovědí je toxická a primitivní názory diskuze oplývá snad pod každou zpovědí. Útočné scénáře na různé organizace jsou pouze známkou netolerance a xenofobie.

Zajímavé jsou mnohdy ponižující názory na lidi a někteří lidé se je snaží obhajovat stereotypními zásadami bez známky kritického myšlení. Zajímalo by mě, zda tento problém se nachází pouze u deviantů nebo je to pouze vyjádření vlastní sebelítosti na ostatních? U mladší generace začínám pociťovat změny k deviaci. Co si o tom myslíte vy? Vymizí tato toxická generace jednou? Budou lidé v budoucnu více emočně vzdělání? Budeme se více tolerovat a nacházet optimální odpovědi?

Nakonec jsem dospěl k tomu, že ryba smrdí od hříšné hlavy moderátorů na stránce Zpovědnice, pokud je zde ubohý pastýř tak je i jeho stádo složeno z ubohých ovcí, z díla spatříme tvůrce. Ideální by bylo stránku znova naprogramovat a místo moderátorů by zde byla umělá inteligence, která by byla spravedlivá a netolerovala by návštěvníkům jejich chyby. Vytvořil jsem blog s názvem Zpovědnice a zde najdete to co potřebujete abyste byli šťastní, z díla spatříte tvůrce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *