Ano, změny jsou jako trhání zubů

Civilizace nedopřeje lidem dostatek spánku, a dostatek odpočinku, spánek a odpočinek je považován za chybu, a je zde neustále snaha obírat lidi o spánek a odpočinek. Příčinou tohoto stavu je přelidnění, které způsobilo pokles hodnoty člověka, z lidí se stali jenom konzumní otroci, s nulovou hodnotou, co nemají nárok na spánek a odpočinek. Likvidace miliónů lidi v plynových nacistických komorách, jasně ukázala to, že lidská práva jsou jenom naivní iluze, a že je člověk jenom číslem ve statistice, tam kde existují veliké daně a clo, tam je člověk jenom konzumním otrokem, a nemá žádnou šanci, svůj ubohý osud změnit k lepšímu. 
Dalším problémem je; hluk, špína, drogy, amatérismus, dezinformace, kariérismus, atd. přelidnění znamená zhoršené životní prostředí, nejhorší je situace na stavbách a v dolech, zde se dostáváme ke snaze, uniknout z tohoto konzumního očistce pomocí drog, nebo víry v zázraky, někdy je zde i ekonomická imigrace do míst kde se lidem žije lépe. Dochází k rozevírání sociálních nůžek a střední vrstva začíná mizet, na jedné straně zde jsou lidi, co mají veliké domy a drahá auta, na druhé straně zde jsou lidi, co bydlí na ubytovně, a mají strach z toho, že se z nich stanou brzo bezdomovci. Současnost to je o bezcharakterním kariérismu, civilizační problémy které se mají optimálně řešit se stávají horkým bramborem, který nikdo nechce dlouho držet v ruce, kdo by měl vlastně zde řešit civilizační problémy? 
Jenom globální ekonomické mafie mohou optimálně řešit civilizační problémy tím, že se zavede globální certifikování lidí a ten kdo nezíská certifikaci kvality u těla a psychicky ten bude odsunut z civilizace do rezervace. V civilizaci musí být logicky jenom civilizovaní lidé, a nemohou zde být lidé, co nejsou schopní žít civilizovaně, a platit zde veliké daně. Lidi musí pochopit to, že zájem celku je nad zájmem jedince, společnost nemůže být sociální nemocnicí, ve které se nevyplatí pracovat za ubohé mzdy. 
Velikým problémem je zde dneska nedostatek spolupráce, každý národ bojuje sobecky sám za sebe a odmítá spolupracovat ekonomicky s ostatními národy, v jednotě je veliká síla, proč se nesjednotí jazyky a kultury, lidi chtějí cestovat a obchodovat, a nechtějí mít s cestováním žádné problémy se cly a teroristy, je třeba vyčistit tento konzumní chlív od všech starých chyb, restartujeme konzumní civilizaci a začneme s tím, že stvoříme nového digitálního člověka, který bude geneticky modifikovaný, naklonovaný, bude mít na čele inteligentní čip. Skončí období amatérské sexuální výroby lidí a amatérské výchovy lidí v rodině a škole, nejsme tak bohatí abychom mohli podomácku produkovat jenom genetické zmetky, s nulovou hodnotu. Nová doba si žádá nové digitální lidi, pokud nás bolí zuby musíme jít k zubaři a o tom to je, veliké změny jsou jako trhání zkažených zubů.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu