Ano, zlo je továrna na bohatství

Pokud chcete z hospodářství mít zisk, musíte být zlí k plevelu a parazitům, je to o prioritách, tam kde se lidi mají dobře, tam nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, vše je o profesionální kontrole, statisticky byli sledovány příčiny zániky u podnikání, a zjistilo se vždy, že příčinou zániku bylo selhání kontroly.
 
Když kocour není doma, tak myši mají hody. Podívejme se na to, kolik nehod na silnici způsobí řidiči, protože selhala kontrola nad řízením z nějaké příčiny, vždy jde o to, že něco nečekaně selhalo, a následkem je problém! 
 
Nemusí jít vždy o lidské selhání, selhat může i; technika, program, zdroje, informace, počasí, atd. Každá válka a revoluce, kde umírají lidé, to je selhání kontroly nad bezpečností lidí, stejné je to i u; extrémismu, vandalismu, diskriminace, parazitování mocných na bezmocných, atd. 
 
Nebo se podívejme na velikou konzumaci cigaret a piva, drogy jsou taky selháním, které způsobuje problémy. Někdo ukradl měděné kabely a tak vlaky stály, proboha to už snad není ani možný, co s tím uděláme? Naskenujeme lidi pomocí dotazníků a potom vadné lidi ekologicky eliminujeme, získané informace dáme do počítačů, co budou řídit stroje a roboty, nejsou idioti, tak nejsou s idioty problémy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu