Ano, zlato není zadarmo

Žijeme ve světě kde je mnohé zadarmo, proč není zlato zadarmo? Zlato není zadarmo, protože má velikou trvalou hodnotu, pokud je zde zadarmo třeba naše státní školství, tak to znamená, že naše státní školství nemá pro studenty žádnou hodnotu. 
 
Jsme klamáni více, než si uvědomujeme, za vším je dualita, dualita stvořila; absolutno, čas, energii, inteligenci, život, víru v zázraky, boha, informace, programy, umění, ekonomiku, politiku, náboženství, filosofii, vědu, techniku, zlato, peníze, drogy, atd. volte naši stranu a dostanete zadarmo od nás zlato, tak takové heslo, zde nikdy nebylo a nebude! Ano, zlato není zadarmo! 
 
Proč je někdo závislý na; penězích, kariéře, popularitě, sexu, drogách, lhaní, dobrém jídle, televizi, atd. statisticky je 99% lidí na světě ubohou loutkou, kterou ovládají jejich ubohé závislosti, nejsme pány svého života, jsme jenom loutky, protože v nás není víra v sebe, a věříme na hlouposti a nesmysly, dobrota způsobila naši žebrotu. Všude je cenzura, která zablokovala pravdu a lásku, tak se z lidí stali ubožáci, co kouří cigarety, pijí slivovici, opírají se o hůl. 
 
To co sis navařil, to si budeš muset i sníst, o tom je život, komu není rady, tomu není pomoci, lidi už nevěří na peníze uložené na kontě v bance, a začali kupovat zlato, to vedlo k tomu, že ceny zlata najednou šli globálně rychle nahoru, bohužel zlato které bylo v naší bance se prodalo v době, kdy bylo zlato velmi levné, samozřejmě nikdo za nic nemůže, jsme od roku 1948 národem, který je ekonomicky negramotný! 
 
Nic už nám zde nepatří vše zde vlastní cizinci a tak zisk z naší práce mizí do ciziny, není to už tedy naše vlast, protože zde nic nevlastníme, jsme cizinci ve vlastním národě, kde kraluje nenávist a lež, logicky z toho máme blbou náladu, a tak házíme po prezidentovi vajíčka, anebo věšíme na hrad místo státní vlajky červené trenýrky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu