Každá populistická mocná ideologie je slepá a hluchá k lidové moudrosti, je to efekt návykové drogy, které umí vytvořit na krátkou dobu realitu bez chyb a problémů, vše je zde o propagandě a cenzuře co z nás dělá pomocí dezinformací loutky které snadno ovládají všemocné elity. V jednoduchých principech je si zde vše podobné, poznej principy a poznáš sebe a vše co je okolo tebe, základním principem je pravidlo příčiny a následku, všechny chyby, které vytvářejí problémy mají svoje příčiny, došlo u lidí na světě k přelidnění a následkem jsou; pandemie, války, inflace, vandalismus, reklama atd. lidí je na světě jako sraček, a tak život stojí za hovno.

Bylo zde mnoho snah o to, aby život lidí nestál za hovno, přelidnění všechny tyto naivní snahy o proměnu očistce na ráj eliminovalo, je to celé o tom že hodnotu má to, co potřebujeme a je toho nedostatek, jakmile je lidí na světě jako sraček tak hodnota lidí je nulová, a proto zde jsou války a pandemie. Mnozí si zde hrají na to, že je jejich hodnota veliká, takto vznikají kulty, které jsou populární, z dálky tak může nula vypadat jako veliké číslo, vše je o propagandě a cenzuře, pravda je už jenom v lidové moudrosti, která nám říká to, že myslíme, protože hovno víme. 

Nebude to už trvat evolučně dlouho a budou zde globální GVKB průkazy kvality člověka, každý rok od narození do smrti zde bude pro každého testování v nemocnici na kvalitu; těla, psychicky, vědomostí, přizpůsobivosti atd. ten kdo nebude mít platný průkaz bude brán jako evoluční odpad s skončí tak v krematoriu, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou. Veliký globální nedostatek zaměstnanců vyřeší; optimalizace, automatizace, globalizace, digitalizace, umělá inteligence, autonomní roboti atd. Je třeba pochopit to že zájem evoluce je nad zájmem člověka, člověk je zde jenom levným materiálem na evoluční pokusy, stvořitelem všeho je evoluce, žádný bůh zde nikdy nikde nebyl, náboženství to jsou ubohé pohádky pro naivní pitomce.

  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..