Ano, život je škola co nemá prázdniny

Pokud je zde někde deprese, tak příčinou je vždy to, že si někdo udělal prázdniny ve škole života, jak k tomu dochází, že si jedinec nebo národ udělá prázdniny ve škole života? Příčinou je vždy zalezení do konzervy a pevné uzavření konzervy, do psychické a ekonomické konzervy se může uzavřít; národ, organizace, politika, ekonomika, kultura, věda, technika, rodina, psychika, atd. klasickou ukázkou je zde veliká globální ekonomická migrace, u geneticky zaostalých ubožáků co věří na to, co si v praxi neověřili, protože byli dlouho uzavření v informační konzervě. 
 
Vše zde stvořila ekonomika, nebyl zde žádný svatý Superman, který by dělal zázraky a stvořil vše z ničeho za šest dní. Ekonomika je věda o tom jak dosáhnout úspěchu v tom co děláme, pokud budete studovat životy úspěšných jedinců a úspěšných kultur, tak zjistíte, že jejich svatým pánem byla ekonomika! 
 
Nemůžete dobře sloužit ekonomice a politice, musíte si vybrat jednoho pána, protože když se jednomu pánu zavděčíte, tak druhého pána rozzlobíte. Politika byla vždy příčinou nefungující ekonomiky, je naivní chodit k volbám a věřit tomu že noví politici zajistí fungující ekonomiku. Je třeba moc a bohatství globálně trvale svěřit umělé inteligenci, tím logicky zaniknou daně a cla, ten kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst, o tom nová digitální čipová ekonomika je.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu