Ano, život je hra ve které nejde vyhrát

Proč jsou vztahy pro nás očistcem. Pokud si pročítám co jsem napsal za mnoho let, tak zjišťuji že pevným bodem kolem kterého se moje myšlení mnoho let točí jsou vztahy, co jsou nám očistcem. Život je hra spojená se vztahy, naše myšlení se nejvíce točí okolo vztahů k; lidem, zvířatům, rostlinám, věcem, práci, koníčkům, umění, učení, počasí, zdraví, jídle, pití, spánku, atd. jde o veliké množství vztahů v nás a okolo nás, je to hra ve které nejde vyhrát.

Občas se nám může zdát to že jsme vyhráli nad vším, to je jenom následek opilosti, který brzo skončí a přijde zase deprese a blbá nálada. Já bych chtěl….toužení je pro nás soužením, snažíme se dosáhnout něčeho na co nemáme; čas, peníze, talent, inteligenci, vědomosti, zdraví, atd. zisk je vždy spojen s nějakou ztrátou, co jsou to vlastně vztahy se kterými máme neustálé problémy?

Vztah je vždy obchod a pokud tento obchod není pro obě strany výhodný tak vztah skončí, většina vztahů je výhodná jenom pro jednu stranu a je zde snaha násilím zajistit vše tak, aby vztah nemohl skončit, zde se dostáváme k parazitování, parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat na hostiteli co nejdéle je to možné.

Nadbytek je možný díky nedostatku, vládnou nám egoističtí paraziti, které chrání policie, aby se jim nic nestalo. Sledujme tok peněz a zjistíme kdo je zde hostitel a kdo je parazit, nemoc a bohatství nikdo dlouho nedokáže utajit. Pokud by demokratické volby eliminovali vládu složenou z parazitů tak by se volby zakázali, volby to je jenom mediální pokrytecké divadlo, ve kterém z dálky vypadají díky reklamě, egoističtí paraziti jako altruističtí hostitelé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..