Ano, žijeme v tržní konzumní kultuře

Když na to nemáš tak máš smůlu. Já bych chtěl…..jenže za vše se platí, zadarmo je jenom to co nemá zde hodnotu, žijeme v tržní konzumní kultuře, ve které uspěje ten, kdo nechybuje. Podívejme se na to, co ekonomicky roste, za růstem je snaha vyhnout se amatérským chybám, nejčastější chybou je naivita, naivně si o něčem myslíte, že to musíte okamžitě mít, a potom zjistíte, že to vůbec nepotřebujete.

Je to jako na internetu, je zde veliká nabídka informací a programů, statisticky 99% nabídky je bez hodnoty a k ničemu jí nepotřebujete, jenom 1% má hodnotu, a o tom to je, poznat co je hodnotné. Stejně tak ve vaší hlavě je 99% informací a programů, které k ničemu nepotřebujete, vaše hlava je obrazně skládkou odpadků s nulovou hodnotou. Toužení je soužení, všude je snaha zotročit konzumenty něčím na čem budou dlouho závislí, když selže stará strategie tak je zde brzo nová strategie která z lidí udělá konzumní otroky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu