Rubriky
Práce

Ano, ženy berou mužům práci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nejprve jsme zrušili dětskou práci a teď přichází doba, kdy je třeba globálně zrušit ženskou práci, práce je málo a pokud ženy zůstanou doma tak bude práce dostatek, pracující ženy nechtějí mít děti, protože to škodí jejich kariéře, a děti jim kradou mnoho času, pokud budou ženy doma, tak budou ženy chtít děti, a budou dětem i věnovat mnoho času. Aby mohli ženy žít doma, je třeba zajistit ženám bydlení v rodinných domech, kde je k dispozici; garáž, skleník, vytápěný bazén, veliká zahrada, atd. činžovní vysoké domy, to jsou jenom ubytovny pro ubožáky, co nemají peníze na svůj rodinný dům.

Logicky je zde otázka a kde se na to vezmou peníze? Peníze se na to vezmou díky tomu, že globálně lidi dostanou do hlavy GVKB čipy, a tak lidi už nebudou moci dělat chyby, už zde nebude rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudou zde už; prezidenti, poslanci, senátoři, ministři, diplomati, politici, novináři, byrokrati, profesoři, milionáři, celebrity, ředitelé, podnikatelé, soudci, příživníci, vandalové, bezdomovci, atd. Skončí temné sobecké období, ve kterém byl člověk člověku největším nepřítelem, a dojde k tomu, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.

Každý bude díky GVKB čipu psychicky osvícený, jako Ježíš Kristus a Buddha, a nebudou zde už hříšní neznabozi, co lžou a kradou. Na myšlení a řízení zde bude jenom GVKB umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby profesionálně sloužili GVKB systému od narození do smrti. Pochopitelně nemá logiku a smysl aby zde vadní lidé měli rodinný dům a jenom parazitovali na GVKB systému, vadní jedinci se eliminují v krematoriu, každý rok se bude globálně kontrolovat kvalita všech lidí a vadní jednici skončí v krematoriu, nejsme tak bohatí, abychom se dobře starali o evolučně vadné jednice, co myslí a jednají jako nepřizpůsobiví příživníci.