Ano, zbytečně mnoho času trávíme v zaměstnání


Konzumní kultura, která neumí vyřešit naše běžné lidské problémy je mám k ničemu, je to starý globální problém, a příčinou tohoto problému je to, že nedáváme protekci tomu, co protekci potřebuje, jenom optimální protekce může vyřešit naše běžné problémy. Rozděluji lidi podle oblečení v zaměstnání, ti co jsou nahoře jsou hezky oblečení, a ti co jsou dole jsou uboze oblečení, v době volna jsou hezky oblečení i ti co jsou dole. Problémem je to, že, statisticky bylo v EU dokázáno to, že polovina času, který strávíme v zaměstnání, není využitá k práci, kde je chyba? Chyba je v tom, že jsme ekonomicky negramotní, a známe vše jenom povrchně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je fungující ekonomika a politika. 

Místo 40 hodin týdně v zaměstnání, bude v EU stačit 20 hodin týdně za stejné platy, tvrzení že tím vznikne nedostatek lidí je statisticky chybné. Zaměstnavatelé se konečně naučí tomu jak optimalizovat lidem práci tak aby byl jejich čas v práci plně využit díky tomu, že vše optimálně funguje. Prodloužíme zaměstnancům i placenou dovolenou na dva měsíce, nenarodili jsme se proto, abychom byli po celý život jenom otroky konzumního systému. K čemu jsou vám peníze, když nemáte volný čas a jste jenom v zaměstnání, lidi se musí naučit i tomu že mají hodně volného času a tak ve volném čase mohou i vyřešit svoje problémy. Zaměstnavatelé se musí naučit tomu, že investice do optimalizace a modernizace se jim vyplatí, zaměstnanci nejsou roboti na dobíjecí baterie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu