Ano, závist vede k nenávisti a lži

Vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí anebo jde o příčiny a jejich následky, pokud nám konzumní očistec neumožní seberealizaci tak v depresi začneme konzumovat drogy, nebo věříme naivně tomu co jsme si neověřili, společnost se všude mnoho tisíciletí rozděluje na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Logicky ti, co jsou dole závidí úspěch a seberealizaci těm co jsou nahoře, závist vede k nenávisti a lži, jsou to jenom příčiny a jejich následky! Toužení po tom, co nám nepatří je zdrojem našeho soužení, v pekle nejsou andělé, rozdělení na bohaté a chudé stvořilo konzumní peklo ve kterém je nám ten druhý peklem, a proto je zde dobrota žebrota.

Je naivní chtít plat a výhody jaké má prezident republiky, to vám nikde nedají! Prý je zde malá nezaměstnanost, to je lež jako věž, většina lidí má zaměstnání, ale žije od výplaty k výplatě, protože mají ubohou výplatu, příčinou je nenažraná elita, která na dělnické třídě egoisticky parazituje!

Navzájem se ekonomicky a psychicky zabíjíme, protože nás konzumní očistec proměnil obrazně na parazitující klíšťata. Miliony zbytečně mrtvých egoistických parazitů ve válce nebo při pandemii, to je pro parazitující elitu jenom nudná statistika, pokud ale zemře v nemocnici stářím prezident, tak je to najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *