Ano, závist je hnacím motorem ekonomiky

Je sice k dostání mnoho knih o klíči k bohatství, na internetu je mnoho stránek co nabízejí klíč k bohatství, to vše jsou jenom teorie nebo podvody. Otázka klíče k bohatství je o štěstí, můžete být vysoce zdraví a mít vysoké vzdělání, jenže pokud nemáte štěstí tak neuspějete, možnosti ovlivnit osud jsou minimální. Mnoho lidí pracovalo usilovně dlouho na tom, aby byli bohatí, a když nahromadili bohatství, tak zemřeli vyčerpáním v nemocnici a o tom to je! Někdo se narodil v bohaté rodině a tak byl po celý život bohatý. 
 
Podívejme se na prezidenta nebo ředitele, pokud by neměl štěstí tak by dělal někde v kanceláři za tabulkový plat a byl by tak po celý život chudý. Není pravdou, že na místa prezidentů a ředitelů se dostávají ti, co si tato místa zaslouží, je to celé o štěstí! Když je štěstí unavené tak i na hlupáka sedne, co je to štěstí které z nás dělá bohaté lidi? Štěstí je o protekci, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tím se mají díky protekci dobře, vždy zde byla společnost rozdělená na bohaté a chudé, politické snahy o ekonomickou emancipaci se ukázali jako ekonomicky naivní, závist je hnacím motorem ekonomiky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu