Ano, zaostalost je tam kde se kopírují originály

Proč se zdržovat s vytvořením originálu, když je možné originál zadarmo zkopírovat a vydávat kopii za originál. Podívejme se na školství, které je založeno na kopírování originálů do hlav studentů, veškerá školní teorie, to je jenom levná kopie originálu. Nebo se podívejme na; náboženství, politiku, filosofii, psychologii, reklamu, umění, módu, řemeslo, atd. to jsou taky jenom levné kopie! 

Všechny pokusy o to, aby se zabránilo kopírování originálů, to je jenom marnost. Nějaký film je úspěšný a netrvá to dlouho a začnou vznikat filmy, co kopírují originální nápady z filmu, a jenom trochu na povrchu vše pozmění. Podívejme se na panelové sídliště, které je produktem kopírování v obrovském rozsahu. 
 
Najednou zde bude robot prezident co bude vyznamenávat roboty, práce pro lidi už nikde na světě nebude, a tak se lidi odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidské kopie dále geneticky nekopírovali, nová doba si žádá moderní kopírování zaměstnanců v továrnách, kde budou roboti vyrábět roboty. Člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní GVKB robot na baterky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]