Ano, zaměstnanci si hledají dobrou práci

Zamyšlení, nad ekonomickou migrací. Ekonomická migrace je i u zvířat a rostlin, byla zde logicky už před evolučním vznikem lakomého a pyšného člověka. Ekonomická migrace není problémem, pokud je v optimální normě, problém nastane v okamžiku nízké nebo vysoké ekonomické migrace lidí, jde o migrační extremismus, vyvolaný extrémní ekonomickou situací, ve které lidi dlouhodobě existují, kdy jsou na ně kladené veliké fyzické a psychické nároky, ale ekonomická odměna za splnění těchto nároků je velmi malá, dobrota se tak pro tyto zaměstnance stává žebrotou. 
 
Já tento ekonomický problém spatřuji jako problém amatérských ekonomických experimentů, kdy ti co mají moc a bohatství, amatérsky experimentují s politikou a ekonomikou, a to že díky jejich amatérským experimentům umírají miliony lidí, to je jim jedno, moc a peníze přeci parazitům nesmrdí, a vše je zde za peníze! Mnohé podniky a národy se podobají otrokářské společnosti, s pracujícím lidem je jednáno, jako by to byli jenom ekonomičtí otroci, co mají mnoho povinností, a nemají na nic právo. Podívejme se na lidi, co pracují v úklidových a zemědělských firmách, je to práce těžká a mizerně zaplacená, logicky je zde veliká migrace u zaměstnanců, a často tuto práci dělají cizinci, a jejich naděje na lepší budoucnost je nulová. 
 
Lidi chtějí sedět v kanceláři u počítače, a mít za svojí psychickou práci vysoký plat, je třeba dát strojům a robotům možnost pracovat tam, kde je mizerně zaplacená práce pro lidi, proč by zde nemohla být uklízečka na baterie, nebo zemědělský zaměstnanec na baterie, vše jde, stačí jenom chtít, roboti mohou vyrábět roboty, o tom to je, dobrá práce je spojená s eliminováním zaostalosti u lidí, a u vědy a techniky, tam kde není zaostalost, tam se i lidem dobře žije. Zavede se globálně GVKB pokutování za zaostalost, ten kdo pokutu nezaplatí, ten bude recyklován na GVKB substrát, takto pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, pokutovat se bude; USA, Kanada, EU, Rusko, Čína, Indie, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu