Rubriky
530

Ano, zakopaný pes je v protekci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Protekce je pro kariéristy drogou, následkem protekce je ekonomika a politika která optimálně nefunguje, rozebíral jsem pečlivě chyby v ekonomice a politice a nakonec jsem dospěl k tomu že zakopaný pes je v protekci, proč se zhroutilo mnoho starých velikých lidských kultur a proč se zhroutilo RVHP, příčinou byla vždy protekce.

V centru systému byli lidi co se do centra dostali díky protekci a tak ryba smrděla od hlavy. Problém s; Islámem, Romy, mafií, drogami, vandalismem, bídou, nezaměstnaností, exekutory, soudy, atd. je problém s protekcí, eliminujme protekci a nebude problém s; Islámem, Romy, mafií, drogami, vandalismem, bídou, nezaměstnaností, exekutory, soudy, atd. pokud jsi nemocný díky virům, nebo máš zavirovaný počítač, tak je to zase problém s protekcí.

Invazní druhy v přírodě mají protekci a tak narušují správný chod přírody, dneska řešíme mnoho kůrovce a medúzy. Je to jako s cigaretami, dáš cigaretám protekci a tak nemáš peníze a zničíš si zdraví, komu není rady tomu není pomoci. Pokud dáme lidem do hlavy GVKB čipy tak už zde nebude problém s protekcí.

Čipy odpojí lidi od reality, ve které je všude protekce a tak pro lidi zmizí pokušení získat pro sebe protekci a tak zde být prezidentem nebo ředitelem. Nová doba nám nabízí nová řešení, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, už nebudeme potřebovat armády a vězení, takto pravda a láska zvítězí na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží, zazvonil zvonec a protekci zde bude konec.