Ano, za vším jsou společné peníze

Veliké bohaté národy a veliké bohaté nadnárodní korporace, to je prioritně o společných penězích, ve společných penězích je obrovská síla, která dokáže zázraky, společné peníze jsou drogou na které je závislá ekonomika a politika. Všechny konflikty a deprese, jsou jenom o společných penězích, bez peněz je člověk ubožákem na okraji společnosti. 
 
Lidi se ale naučili jak zneužít egoisticky systém společných peněz a tak zde získali výhody a jistoty které si nezaslouží, proto bude nutné přejít od společných peněz k GVKB čipům v hlavě, takto zde bude zajištěno to že psychopati nebudou moci parazitovat na globální společnosti, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání.
 
Vadné lidské loutky se budou eliminovat a recyklovat, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, za několik století zde bude zcela jiný konzumní systém, to jsme dneska dělali rok to za několik století zvládneme za měsíc, takto pravda a láska zvítězí díky GVKB čipům, nad nenávistí a lží na věčné časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu