Ano, za vším je v politice a ekonomice propaganda a cenzura

Není zde kapitalismus ani socialismus je zde dogmatismus, pokud jedno dogma skončí tak okamžitě nahrazeno novým dogmatem. Moje hra a moje svatá pravidla o tom jsou naše dogmata která proměňují lidi na pitomce! Dogmata jsou i tam kde bychom je nečekali, jak poznat co je dogma a co není dogma?

Porovnejte tvrzení s lidovou moudrostí, pokud lidová moudrost říká něco jiného tak jde o dogma! Největší dogma je to že zde musí být peníze, peníze zde být nemusí, používání peněz je stejným hříchem jako ostatní lidské hříchy, peníze vymysleli hříšníci to je logické. Jak by svět vypadal, pokud by zde nebyli peníze a tím ani soukromé vlastnictví a protekce. 

Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo hříšníků zde budou svatí roboti, tím se promění peklo na ráj, ve kterém se nelže a nekrade. Peníze vytvářejí u všeho velikou vzdálenost a následkem jsou problémy na které není řešení, každý neustále slyší že nejsou peníze, přitom na zbytečné luxusní pitomosti peníze jsou!

Je to celé jenom o propagandě a cenzuře, a následkem je; inflace, nezaměstnanost, drogy, prostituce, vandalismus, extrémismus atd. komu není rady od lidové moudrosti tomu není pomoci. Dějiny člověka to je jenom násilí mezi lidmi a národy, podívejme se třeba na porno stránky a dojde vám, že blázni se dívají na blázny, jak dělají bláznivé věci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.