Ano, za ekonomickou krizi mohou egoističtí manipulátoři

Mnozí řeknou, že jsem objevil to, co je už dávno objevené, vím to, že neříkám nic nového, ano ryba smrdí od egoistické hlavy, ten druhý je; egoista, lakomec, pitomec, blbec, neznaboh, blázen, vůl, atd. sebekritika vyšla z módy. Život je hra podle pravidel o to co milujeme a potřebujeme, každá hra má jiná pravidla a hrají jí jiní lidé, v každé hře platí základní principy jako to, že aby mohl někdo vyhrát, tak musí někdo prohrát. 
 
Evoluce je založená na tom že to co prohraje to zde evolučně zanikne, dobrota je žebrota, fascinují mě masožravé rostliny, které ve snaze zde evolučně uspět se chovají jako zvířata. Jsou to evoluční závody o to, kdo zde evolučně uspěje, uspěje to, co se přizpůsobí optimálně změnám a situaci, tak jako to udělali masožravé rostliny. Dlouho jsem nemohl pochopit, proč se některé sociálně slabé skupiny lidí, nepřizpůsobí civilizačním změnám? 
 
Ekonomická migrace je už dlouho velikým problémem, protože vytváří monokultury, které optimálně nefungují. Původně jsem si myslel, že problémem je genetika, tak to z dálky vypadalo, když jsem se ale přiblížil k problému tak jsem zjistil, že hlavním problémem je péče o malé děti, pokud se rodina nestará o malé děti optimálně tak psychika dětí zakrní a tím je zde neřešitelný problém se sociálně slabými skupinami lidí co umí akorát lhát a krást. 
 
Proč se sociálně slabé rodiny nestarají o svoje malé děti optimálně? Problémem jsou vždy chybné závislosti, které v lidech zakořenili díky tomu, že vyrostli v rodině, kde se o děti rodina optimálně nestarala, naše kultura má základy v tom že se optimálně postaráme o svoje děti, zde je otázka a kdo to zaplatí, že se budeme optimálně starat o svoje děti. Dokud tento problém globálně nebude optimálně vyřešen, do té doby zde bude blbá nálada, díky tomu že se máme blbě, přej dětem a bude ti přáno, dej dětem a bude ti dáno.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu