Ano, z vysokoškoláků brzo stanou dělníci

Pravidla vycházejí ze situace, jelikož je zde nekonečně mnoho situací, tak je zde i nekonečně mnoho pravidel, a to vede ke konfliktům které mohou skončit velmi zle. Následkem je zde snaha pravidla násilně sjednotit, pomocí; monopolu, centralizace, ideologie, norem, zákonů, předpisů, atd. co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole. Většina lidí si řekne, takový je život, to neřeš stejně to nevyřešíš.

Mám řešení, nahradíme lidi za roboty, civilizace není ideální pro člověka, který vzniknul z opice, a mnozí se dosud chovají jako opice. Člověk to byla testovací evoluční verze a robot to je finální verze, vše je zde v pohybu a tak dochází neustále k tomu že se staré nahrazuje za nové, máme nové továrny a nová auta, logicky zde musí mát nový zaměstnanec kterým bude robot, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty a lidi se globálně odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh.

Takto bude lidem v rezervaci líp, nebudou už zde řešit; sport, politiku, módu, ekonomiku, atd. zlomový okamžik nastane s vynálezem umělé inteligence, najednou zde nebude práce pro vysokoškoláky, z ekonomického hlediska je logické že nahradit vysokoškoláka je ekonomické a nahrazovat dělníky to není ekonomické protože dělníci pracují za ubohé platy, z vysokoškoláků brzo stanou dělníci.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu