Nalijme si do pohárů konečně čistou pravdu a dojde nám, že zde jsou jenom otvory, do kterých něco vchází a něco vychází, do našich úst vchází potrava a nápoje, z naší prdele vycházejí hovna, nic nového pod sluncem, tak to funguje všude v přírodě, že se potrava mění v těle na hovna a moč, proč ale o tom hovořím?

To co do nás vchází to nám dává možnost zde evolučně existovat, a to co z nás vychází to dává možnost existovat tomu co je nám cizí, jde o rostliny a o cizí pitomce, z naší inteligence vychází naše myšlení, a tak zde je naše řeč která umožňuje cizím pitomcům mít se zde dobře nebo zle.

Většina toho, co mocní a bohatí pitomci říkají jsou ale jenom psychické sračky, je to způsobeno tím že ti, co jsou nahoře serou z vysoka na ty, co jsou dole, a tak z každé prdele co je nahoře, vycházejí hovna, co padají na ty, co jsou dole.

Ano, z každé prdele vycházejí hovna! Naštěstí přichází konečně nová digitální doba, kdy se pitomci naskenují ve virtuální realitě a hříšná těla se eliminují v krematoriu, pitomci budou existovat jenom ve virtuální GVKB realitě, a tak zde už nebude konečně problém s tím, že ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole.