Ano, z hoven vše vzniká a v hovna se to navrací, proto je život na hovno

Přečetl jsem obrovské množství knih, a tak jistě vím to, že každý má v hlavě nasráno, protože reklama lidi klame od narození do smrti, z každé knihy je možné udělat stručný výtah toho co je nejdůležitější, to znamená jistě to že pouze 1 % obsahu každé knihy má malou hodnotu a zbytek je zde čtenářům na hovno!

Podívejme se na lidovou moudrost, kde stačí jediná krátká věta díky ní pochopíme něco složitého, z hoven vše vzniká a v hovna se to navrací, proto je život na hovno. Málo lidí ví to že ve Windows 11 je možnost se podívat na to jaké chyby dělá operační systém, představme si to, že by něco podobného bylo možné i u lidí.

To by znamenalo to, že bychom většině lidí museli každý měsíc přeinstalovat jejich operační systém a vymazat všechny informace co jsou na hovno, proto se lidi se bojí toho, že je už brzo naskenujeme a jejich těla v krematoriu eliminujeme, lidi budou existovat už jenom ve virtuální GVKB realitě, a konečně zde bude možnost se každý měsíc podívat na chyby v operačním systému a chyby v databázích, tím zde skončí problém s tím, že pitomci dělají pitomosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.