Ano, z díla poznávám kvality tvůrce


Podívejme se na dílo těch, co zde jsou mocní a bohatí, co oni udělali pro ty, co jsou bezmocní a chudí? Jejich dílem je lež a krádež, dobrota je přeci žebrota, ti co jsou nahoře se řídí heslem po mě potopa, to ta minulá vláda byla špatná, sebekritika vyšla z módy. Války v nahotě odhalují to, že pro ty co jsou nahoře jsou ti, co jsou dole jenom otroci s nulovou hodnotou a tak se tito otroci vraždí po milionech pomocí atomových bomb nebo v plynových komorách.

Otrok je jenom číslem ve statistice, pokud ale zemře celebrita, tak je to tragédie. Zakopaný pes je v tom, že se každý stará jenom o cizí, a z cizího krev neteče. Podívejme se na diplomové práce a pochopíme to, že vysoké školy jsou továrnami na hlupáky s titulem, proto zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat vysokoškoláky bez dlouhé praxe. Statistika kupní síly jasně ukazuje to, že jsme zaostalý rozvojový stát, kde je Turecké hospodářství.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu