Ano, vždy tomu tak bylo

Zaměstnávat vysokoškoláky není ekonomické, lepší je místo vysokoškoláků používat inteligentní roboty, představme si, že by na všech místech, kde jsou dneska zaměstnaní vysokoškoláci, byli zaměstnaní jenom inteligentní roboti.
Vysokoškoláci psychicky nemohou strávit to, že by je nahradili inteligentní roboti, a oni by nemohli se zde mít existenčně dobře, díky velikému platu a výhodám. Práce ubývá díky tomu, že využíváme vědu a techniku, s příchodem digitalizace a internetu se konzumní civilizace začala rychle měnit. Podívejme se na rok 1996 a porovnejme jej s rokem 2016, za pouhých dvacet let, se změnilo zde tolik systémů, co se dříve změnilo za sto let.
Podívejme se na notebook vyrobený v roce 1996 a notebook vyrobený v roce 2016, nebo se podívejme na veliké letadlo vyrobené v roce 1996 a letadlo vyrobené v roce 2016. Evoluce se probudila a začala se rychle pohybovat dopředu, jsou sice i specializace, ve kterých se evoluce ještě neprobudila, a jsou i kultury kde se taky evoluce neprobudila, to ale není nic nového, vždy tomu tak bylo, že něco bylo vyspělé, a jiné bylo zaostalé.
Dneska máme možnost se podívat na velmi staré filmy, z doby kdy žili lidi, co jsou dneska už v důchodu, ty lidi vypadají na filmu zcela jinak, než lidi dneska, a víte, v čem se nejvíce liší? Ty lidi nespěchají, tenkrát nebylo kam spěchat, na všechno bylo dost času, lidi chodili do knihovny, a četli mnoho knihy, lidi chodili na svoje zahrádky, a zde se rýpali v půdě, lidi chodili do hospody, a zde se pořád bavili o blbostech.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]