Ano, vysoký věk škodí konzumní ekonomice

Statistika jasně říká to, že v EU se lidský věk rychle prodlužuje díky výhodám a jistotám, které zde lidi mají, vysoký věk škodí konzumní ekonomice, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, jenom tak mohou obstát ve veliké konkurenci. Je třeba dát do zákona v EU, že lidský věk zde bude končit v 50 letech, takto každý stát v EU ušetří mnoho peněz, zaměstnavatelé budou spokojení, eliminuje se v EU bída a nezaměstnanost, zájem celku je přeci nad zájmem jedince, v politice budou konečně mladí zdraví inteligentní politici, co budou pro svoje voliče pracovat rychle a levně. Ušetřené náklady se investují do modernizace a optimalizace, začne se konečně transformovat konzumní civilizace. 
 
Začne se reformovat školství tak že v 18 letech bude mít člověk vysokoškolský diplom a od 18 let začne pracovat, aby měl peníze. Dojde logicky ke změnám priorit, tak že lidi budou žít mnoho přítomností, protože datum jejich smrti bude jisté, a rychle se bude každému blížit. Pokud chceme něco získat, musíme i něco ztratit to je logické, peníze jsou pro nás prioritní, a tak se vzdáme dlouhého života, ve kterém jsme nemocní, a budeme žít krátký život velmi aktivně. Lidi si v EU mnoho rozmyslí mít mnoho dětí, protože nebudou mít dost času se o děti ekonomicky postarat, a budou muset dětem darovat v dědictví vše, co zde pracně získali už v 50 letech. 
 
Peníze se musí pohybovat, a to je možné jenom díky tomu že život lidí skončí v 50 letech, podívejme se na naše zuby, jak vypadají ve stáří, naše tělo není stavěné na dlouhý věk, nebo se podívejme na sportovce statisticky, sportovci jsou úspěšní, jenom v mládi a po 50 letech už nemají šanci se ve sportu uplatnit. Nikoho nebudeme v EU držet násilím, nelíbí se ti to, že v 50 letech zde končí život, tak z EU odejdi jinam, ukaž mimo EU svoje vysoké profesionální kvality, smrt potřebuje taky splnit plán, aby byla spokojená se svojí těžkou prací. Prezidenta může přeci dělat člověk od 40 let, takže nebudeme muset ani měnit pravidla, rozhodně nebudeme volit prezidenta, kterému je více než 44 let, protože on už není perspektivním kandidátem, na 5 let dlouhou funkci prezidenta.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu