Ano, vysokoškoláci nebudou už mít dobrou práci

Kdo může pracovat, ten má i pracovat. Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že za práci musí zaměstnavatel zaplatit těm, co pracují, aby mohl zaměstnavatel zaplatit ty, co pracují, musí zde být i veliký zisk z práce. 
 
Konkurence způsobuje to, že zaměstnavatelům klesají zisky a tak zaměstnavatelé nemají peníze na mzdy, totalita eliminuje konkurenci a tak má dost peněz na mzdy, jenže každá centrální totalita je ekonomická bublina, která nakonec praskne, a následuje pokorný návrat ke konkurenci. 
 
Zaměstnavatel může modernizovat a optimalizovat, jenže konkurence udělá to samé, a konkurenční výhoda najednou zmizí. Díky globalizaci a digitalizaci se vše začalo rychle měnit, nikdo už neví, jaká zde bude situace za rok, to co je dneska na vrcholu, to za rok už nemusí být na vrcholu. 
 
Dneska je zde snaha mít vysokou školu a tím získat dobrou práci, zítra zde bude umělá inteligence a roboti, nastane dominový globální efekt a vysokoškoláci nebudou už mít dobrou práci, robot prezident bude vyznamenávat roboty za dobrou práci, lidi budou zde jenom na špatnou práci, co je špatně zaplacená. Roboti nebudou levní natolik, aby mohli vykonávat špatnou práci, co je špatně zaplacená.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu