Ano, vyměnili jsme pravdu a lásku za výhody a jistoty

Bude zde čistá pravda jenom pro ty, co jsou mocní a bohatí, a tak si ji mohou dovolit? Lež je zadarmo protože nemá žádnou hodnotu i když z dálky mnohá lež vytváří iluzi toho, že je pravdou.

Za vším jsou výhody a jistoty, aby mohli krysy uspět v krysích závodech o výhody a jistoty tak musí krysy lhát konkurentům, dobrota je přeci žebrota, vše je karetní hra, ve které se konkurentům neukazují karty! Pokud se něco dlouho opakuje tak se to díky pravidelnosti může stát pro nás pravdou, a tak uvěříme uměle vytvořené pravdě, která nahradí přirozenou lidovou pravdivou moudrost.

Všechny naše ideály, ze kterých vznikli; pohádky, iluze, pověry, mytologie, tradice, rituály, fetiše, dogmata, symboly, sekty, náboženství, politika, reklama, móda atd. to je jenom berlička, o kterou se opíráme, protože jsme psychicky nemocní.

V okamžiku, kdy jsme začali milovat vlastnictví tak jsme propadli peklu a sepsali jsme smlouvu vlastní krví s pekelným očistcem, vyměnili jsme pravdu a lásku za výhody a jistoty, už vám není možno pomoci, z prachu jste vznikli a v prach se navrátíte, a na daních a clu veliké prachy státu zaplatíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.