Ano, výjimečný stav je na hovno

To že nám vládnou všude pitomci to víme už mnoho století, a to co se zde děje díky pandemii to je vrchol lidské pitomosti. To že lidi umírají na nemoci je naprosto přirozené na nemoci umírají i; rostliny, hmyz, zvířata, makroorganismy, mikroorganismy atd. někdy dokonce i dojde k tomu, že většinou díky evoluci nebo člověku, vymře nějaký druh života.

Život je závislý existenčně na podmínkách vhodných pro život, tam kde nejsou podmínky pro život, tam logicky ani není možný život. Pokud má nějaká forma života optimální životní podmínky tak většinou následkem je přemnožení této formy života, a to se stalo u člověka který se stal invazním egoistickým druhem který ničí ekosystém.

Ano, výjimečný stav je na hovno, politici nepochopili to, že lidí je všude jako sraček a že následkem je pandemie která lidi eliminuje, vše je zde jenom příčina a následek, je třeba konečně globálně zavést každoroční povinnou kontrolu kvality lidí, zaměstnavatelé a školy potřebují nutně kvalitní genetický materiál, který snese i veliké zatížení tělesné a psychické, nejsme tak bohatí, abychom mohli zalévat plevel a krmit parazity.

Nebudou zde pro nikoho nikde výjimky nebo imunita, každý bude jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou. Eliminujeme degeneraci a přelidnění tak i eliminujeme pandemie, jak si to dneska uděláme takové to i zítra budeme mít. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, takto zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.