Ano, všemu kraluje ekonomický egoismus

Nejprve krize dolehla na lidi bez vzdělání, v současnosti začíná doléhat krize i na lidi, co mají vysokou školu, vše jde optimalizovat a automatizovat, představme si nemocnici bez zaměstnanců, všude budou jenom automaty nebo roboti, to není utopie, na těchto evolučních projektech, se už zcela vážně pracuje.
Proč by nemohl být robot, lékařem nebo zubařem? Statistika jasně odhaluje to, že globálně narůstá nezaměstnanost, a tím klesá rychle kupní síla, snaha o to vytvářet umělá zaměstnání, ve kterých nevznikají žádné objektivní hodnoty, je poslední zoufalý politický pokus, jak se zachránit před ekonomickou realitou.
V konzumní kultuře je zaměstnanec zbožím na trhu práce, a pokud o zboží není už zájem, tak se musí zboží eliminovat, polovinu chybných lidí na světě, lze bez problémů eliminovat, a tím se nastartuje konečně ekonomika a sociální systémy. Lidská práva jsou jenom pohádka, všemu kraluje pevnou rukou ekonomický egoismus už deset tisíc let globálně, dobrota je přeci žebrota.
Je logické, že nedostatek existenčních zdrojů, musí vést k depresi u; ekonomiky, podnikání, obchodu, morálky, rodiny, psychiky, atd. nejsme už tak bohatí, abychom mohli živit polovinu lidí na světě, co je zde ekonomicky k ničemu.
Zavede se měsíční globální čipová certifikace, a ten kdo jí nezíská, ten bude eliminován a recyklován, místo vlastnictví a peněz, se zavede přídělový čipový globální systém, už zde nebudou pro elitu paláce v daňovém ráji. Místo prezidentů a ředitelů, zde budou inteligentní roboti, člověk zde bude globálně jenom na ubohé práce, které roboti už nechtějí dělat.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]