Ano, všechny naše lidské hříchy stojí prioritně na lži

01
Proč je pastýřem hříšníků, největší hříšník?
02
Zjednodušme si na kost víru, ve svaté zázraky, a Boha, a dospějeme k tomu, že ten kdo lže je hříšník, všechny naše lidské hříchy stojí prioritně na lži, systém postavený na lži, musí při prvním otřesu spadnout, ano je to tak, peklo vzniklo díky lži, a psychický ráj to je pravda.
03
Odstraňme lži ze svatých knih, a v těch svatých knihách zůstanou jenom čisté listy, stejné je to i s politikou a reklamou, naše konzumní egoistická civilizace, je založená na svaté lži, a na dogmatech.
04
Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co se rozmnožují jako myši, aby nám zde egoisticky škodili, jako invazní egoistický druh, je to stejný problém jako s medúzami.
05
Na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, je třeba přemístit globálně nepřizpůsobivé příživníky do EU pracovních táborů, a zde z nich udělat pomocí převýchovy fyzickou prací, slušné pracovité lidi.
06
Práce umí proměnit dobytek v člověka, jde o to, aby se z lidí stali dostihoví koně, na které se mohou zaměstnavatelé spolehnout.
07
Pokud potřebujeme, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, tak musíme logicky lidské zaměstnance nahradit za GVKB roboty, začneme logicky od vysokoškoláků, protože oni zde mají největší platy, a tak se zde GVKB roboti i vyplatí.
08
GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, o tom je naše digitální budoucnost, ve které už lidi nebudou gramotní, protože nebudou už chodit do školy.
09
Roboti budou mít ve všem svatou pravdu, a ten kdo to nepochopí, ten bude eliminován na substrát.
10
Od pradávna je zde boj za rovnost, a díky GVKB robotům zde bude rovnost, každý bude mít místo jména globální číslo, a pokud poklesne u někoho pracovní výkon, tak se on bude eliminovat, aby zde s ním nebyli problémy, kdo nebude každý den pracovat na 100%, ten nebude zde ani jíst.
11
Skončí hříšné období, ve kterém ti co byli nahoře, z vysoka srali na ty, co jsou dole, nahoře budou jenom GVKB roboti, a lidi budou jenom dole, a přežijí zde jenom nejlepší jedinci, dobrota je přeci žebrota.
12
Místo srážky se blbcem, zde bude srážka s robotem, mnoho chybných jedinců tuto srážku nepřežije.