Ano, vše je zde jenom za peníze

Když už nic nemáš, tak se běž utopit. Ano, naše kultura je egoistická, člověk je zde tím co má, a když nic nemá, tak by se měl jít logicky utopit, aby zde od něj byl konečně klid. Zaujal mě problém s odpovědí na otázku vesmíru a života kdy si mimozemský počítač neuměl s touto odpovědí optimálně poradit. Odpovědí na otázku vesmíru a života je, že všemu zde čas kraluje, a proto zde vše dočasně je. Vše co lze zde získat prací nebo parazitováním to je zde jenom dočasně, trvale je zde jenom čas, protože on je nenahraditelný. 
 
Ten kdo je zde v něčem úspěšný dlouhodobě, pochopil podvědomě že, čas zde všemu kraluje, a tak on neplýtvá nikdy časem, na hlouposti a nesmysly. Deprese u subjektů a objektů je způsobená tím, že se plýtvá časem na hlouposti a nesmysly, jsme obětí svatých ekonomických a politických dogmat, která plýtvají naším časem na hlouposti a nesmysly. Podívejme se na péči o lidi, ze kterých nemá konzumní společnost ekonomický užitek, je to jako zalévat plevel a krmit parazity, dobrota je žebrota! Prý máme přijmout ekonomické migranty s tmavou pletí, co neumí náš jazyk a neznají naše zákony a naši kulturu, k čemu nám zde budou tito lidé? 
 
Prý máme z našich daní platit různým organizacím, které nepřinášejí naší společnosti žádné hodnoty, atd. ze společného se snadno bere, ale do společného nechce nikdo dobrovolně už přispívat! Poroučet může ten, kdo platí, pokud EU neplatí, tak nám nemůže ani poroučet! Všude slyším od svého narození, že nejsou peníze, to je lež jako věž! Peníze jsou, ale jenom na to, co je zde prioritní, proč neřekneme těm, co nám vládnou, že pro ně nemáme peníze, a že budou pro stát pracovat zadarmo, a zaplatí si i provoz svojí kanceláře ze svého, to by najednou nikdo nechtěl být v politice, o tom to je, láska je zde jenom za peníze! 
 
Představme si náš stát rozdělený na sto malých států, (100 000 obyvatel by měl každý stát) a každý z těchto států by měl vlastní zákony a vlastní měnu, najednou by byla ekonomika velmi snadno kontrolovatelná, a tak by od nás odešli cizinci, co na nás parazitují. Veliký stát znamená jenom veliké problémy, přichází doba, ve které se veliké státy rozpadají na malé státy, podívejme se na naši republiku, jak od nás upadávají neustále nějaké kousky, jako bychom byli dortem pro hladové cizince.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu