Ano, vše je zde dočasně

Jelikož náš svět není dokonalý, tak utíkáme do světa; snů, drog, pohádek, sexu, reklamy, náboženství, sekt, politiky, atd. nebylo by lepší přestat zbaběle utíkat a změnit správně tento konzumní svět, aby se mám zde všem velmi dobře žilo a nic nás už netrápilo? Máme k dispozici vědu a techniku, předáme GVKB vědě a technice moc a bohatství, ať myslí a pracuje za nás GVKB věda a technika.
My se všichni odebereme do veliké GVKB rezervace na Sibiři a na Sahaře, a zde budeme žít bez toho, abychom byli k sobě zlí, každý zde dostane k jídlu zdravé granule, a na spaní dostane poschoďovou kovovou vojenskou postel, ve veliké přízemní ubytovně, z pozinkovaného plechu bez oken, a tak nám už nic nebude scházet. Vše je zde dočasně, rychle jsme evolučně vznikli, a rychle i evolučně zanikneme, protože se globálně oddělí muži od žen, aby se už zdegenerovaní lidi nerozmnožovali. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu