Ano, vše je zabitý čas

To není pesimismus! To je realismus! Odpověď na otázku vesmíru a života zní, vše je zabitý čas! Pokud se na cokoli podíváme vědecky a statistiky, musíme dojít nakonec k závěru, že vše je zabitý čas, zajímavé na tom je to, že i když je vše zabitý čas, tak je čas pořád zde s námi, jak je to proboha možné? Energie je nezničitelná, a čas existuje díky tomu, že je zde energie. 
 
Energie vzniká díky napětí mezi protiklady, a proto je energie nezničitelná a věčná, Bůh to je energie, podívejte se na vlastnosti boží a vlastnosti energie jsou stejné, ten kdo je bez energie, věří v boha, protože potřebuje ke svojí existenci mnoho energie, vše je zde na dobíjecí baterky. O mnohém si lidi myslí, že to není zabitý čas, příčinou je to, že nemají dostatek správných informací, a věří dezinformacím a dogmatům, komu není rady, tomu už není pomoci. 
 
Existujeme od narození v bludišti, a tak zabíjíme čas, není možné nijak se z tohoto existenčního bludiště dostat, smrt ukončuje naše bloudění, při kterém zabíjíme čas. Je snadné říci, takový je život, nemá smysl řešit to, co nejde vyřešit, stejně bychom tím jenom zabíjeli čas. Je třeba přejít k používání antikoncepce, život zde nemá koncepci, protože vše v životě je jenom zabitý čas.
 
Místo lidí zde budou jenom roboti a robotům bude už jedno, to že veškerá jejich aktivita, to je jenom zabitý čas. Podívejme se na války, zde se zabíjíme, a neuvědomujeme si to, že zabíjení lidí to je zabíjení času. Je zde sice mnoho populárních knih o tom, jak nezabíjet čas, jenže to jsou jenom teoretické rady, které v praxi nefungují, už tím že takovou zbytečnou knihu čteme, tak tím zabíjíme čas. Nejlepší bude ukončit předčasně svoji zbytečnou existenci zde, protože stejně bychom jenom zbytečně zabíjeli čas, ano, vše je zabitý čas!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu