Ano, vše je o honbě za penězi

Když si prohlížím dlouhý seznam svých nemocí a zjišťuji příčiny těchto nemocí tak mi dochází to, že civilizace mi zničila zdraví tím, že je zde mnoho toxických jedů z; průmyslu, motorismu, cigaret atd. i když nekouřím musím dýchat kouř z cigaret, i když nemám automobil musím dýchat zplodiny z aut, dětství jsem strávil v Mostě, kde bylo za socialistické totality nejvíce znečištěné ovzduší na světě! Statistiky dlouhověkosti odhalují, jak na tom jsou různé státy s podmínkami zdravého života. Velmi dobře je na tom třeba Nový Zéland, protože je daleko od průmyslových států, které jsou velikým zdrojem znečištění.

Tak jako je zde fyzické znečištění, tak je zde i psychické znečistění, kdy žijeme v otrávených vztazích kde je mnoho toxických myšlenek. Vše je o honbě za ziskem, peníze elitě nesmrdí, to je heslo lidí, co stvořili tento konzumní globální očistec. Hovořit mediálně o tom že jsme zničili jako vandalové přírodu není pro nás příjemné, protože bychom si uvědomili že jsme pitomci, je to o tom se rozhodnout mezi zdravím a bohatstvím, pokud zvolíme bohatství tak zde brzo evolučně skončíme a místo nás zde budou autonomní roboti. Nemůžete dobře sloužit mnoha pánům, vaše dobrota k cizím lidem z vás udělala nemocné ubožáky s nulovou hodnotou, které lze nahnat do války nebo továrny! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.