Rubriky
Digitalizace

Ano, vše co je složité to chybně funguje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na život v konzumní civilizaci, neustále se zde setkává každý s velikou složitostí, proč je naše konzumní civilizace zbytečně složitá? Naše civilizace je zbytečně složitá díky tomu že umíme komunikovat pomocí slov a jsme gramotní, všechny výhody které nám konzumní civilizace přinesla jsou logicky i spojené s nevýhodami, když se k jednomu přiblížíme tak se musíme od jiného vzdálit. 

Za největší současný problém považuji to že si nejsme kompatibilní a následkem jsou konflikty, je třeba tento problém vyřešit pomocí GVKB čipů do hlavy které nekompatibilní hříšné mozky odříznou od materiální reality, a tak eliminujeme problémy s tím že si nejsme globálně kompatibilní, tím zmizí; politika, psychika, ekonomika, náboženství, filosofie, monopoly, centralismus, byrokracie, školství, rodina, extremismus, vandalismus, atd. 
 
Ten kdo bude vadný se eliminuje v krematoriu, lidí je na světě jako much a pokud se mnoho lidí eliminuje v krematoriu tak na jejich místa nastoupí stroje a roboti. Ráno lidi vyběhnou z domů a dají si rozcvičku a potom na jízdních kolech pojedou do zaměstnání, lidi už nebudou lhát ani krást protože už nebudou hříšníky, jakmile mozek začal vnímat pomocí smyslů materiální realitu, tak následkem byl hříšný lidský svět, protože dobrota je žebrota.