Co se změní tím, že místo starého čuráka, co je nám na píču, bude dělat prezidenta nový jiný starý čurák co nám je na píču. Vše je zde jenom divadlo, ve kterém si mnoho tisíciletí čuráci, co jsou na píču hrají na; boha, spasitele, proroka, guru, vůdce, papeže, krále, prezidenta, celebritu atd. vše je zde dočasně, jenom vesmírná pravidla zde jsou trvale, co znamená člověk z pohledu vesmíru, každý člověk je jenom čurákem nebo píčou, a tak je zde vše na píču! Je mi už 69 let a za tu dobu zde bylo prezidentů jako sraček a všichni zde byli na píču, protože to byli čuráci.

Proč vlastně čuráci, co jsou v píči vyhrožují kandidátům na prezidenta, že je zastřelí? Příčinou je to že to jsou čuráci, co jsou v píči! Pořád čtu o tom, že jsou čuráci v píči už od té doby, co umím číst, taky jsem viděl mnoho filmů o tom, jak jsou čuráci v píči, čuráci pochopte konečně to, že jste všichni v píči a že se s tím nedá nic udělat, je to váš osud! Neustále se mě čuráci ptají už 60 let na to proč jsou v píči? Vysvětlení je v tom že ve snaze získat hodnoty se vytváří to, že je vše nám uměle nedostupné, a tak je to pro nás hodnotné, proto je každý čurák od narození do smrti v píči.

Představme si novou civilizaci, kde nemáme genetická těla a existujeme jenom ve virtuální realitě kde je pro nás vše okamžitě dostupné a zadarmo, zatoužíte být prezidentem a jste okamžitě prezidentem, není zde už toužení a tím ani zde nejsou nemoci a smrt. Najednou nic nemá pro čuráky, co jsou v píči už hodnotu. Naše inteligence stvořila svět, kde vše má hodnotu a pokud zde bude virtuální globální svět kde nic nemá hodnotu, tak inteligence bude pro nás najednou zbytečná. Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo existuje ve virtuální realitě, a tak už nemá inteligenci ani vědomosti a je jenom specializovaným programem, který dělá to, na co je umělou inteligencí neprogramován, a tak už není čurákem co je v píči.