Ano, vládnoucí elity dělají chyby

Média neustále dělají reklamu elitě a celebritám, vnímám elitu jako reklamní maskoty, co odvádějí pozornost od skutečnosti. Skutečnou moc zde nemají elity a celebrity, moc zde mají jenom hodnotné informace, civilizace vznikla evolučně díky hodnotným informacím, hodnotné informace umožňují realizovat zázraky rychle a levně.  Studoval jsem úspěšné jedince a úspěšné organizace, vždy za úspěchem byli hodnotné informace! Podívejme se na umělou inteligenci, jak funguje a zjistíme že funguje díky hodnotným informacím, co je to ale hodnotná informace? Hodnotná informace je jako kouzlo, pomocí kterého se z nás stává kouzelník, proto se logicky hodnotné informace utajují, aby se nedostali ke konkurenci.

První hodnotnou informací byla možnost se domluvit pomocí řeči tím jsme mohli dosáhnout snadněji svých cílů a řeč se nám stala drogou, potom přišla gramotnost, kdy nemusíme už osobně s někým mluvit a můžeme s ním komunikovat pomocí napsaného textu. Dneska je hodnotnou informací schopnost programovat a díky programům získáváme mnoho výhod. To, co je pro jednoho hodnotnou informací to je pro jiného nehodnotná informace, není ten, co by se zavděčil všem. Ano, vládnoucí elity dělají chyby, a proto je už brzo nahradíme za umělou inteligenci a roboty, vše je zde dočasně a trvale je zde jenom recyklace. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.