Ano, vládnou nám hříšní zbabělci

Vše je zde založeno na tom že je každý sluhou a nikdo už zde není pánem. Sluhové jsou hříšní zbabělci, je naivní snaha o to udělat ze sluhů pány, následkem je pokrytectví kdy si sluhové hrají na pány. Mnozí si myslí že milionář nebo prezident je pánem a není sluhou, z blízka poznáte že milionář i prezident je sluhou, máme jenom to čemu sloužíme, jakmile nebudeme sloužit tomu co máme tak o to přijdeme. I každé zvíře je zde sluhou, zde jde ale o to, že toto sloužení je přirozené a tak nezpůsobuje zvířatům problémy.

Pokud špatně sloužíte tomu co vám panuje tak jste za to potrestání, lidem panuje civilizace ve které žijí, civilizace je založená na pokrytectví, pokud bychom eliminovali u lidí pokrytectví tak civilizace rychle zanikne. Čím větším pokrytcem budeš, tím lépe se zde ve vysoké funkci mít i budeš, dobrota je žebrota. Mnoho lidí se zde stalo příživníky a odmítají sloužit civilizaci, následkem je válka ve které je milion mrtvých jenom statistika.

Dalším problémem je to že digitální systémy berou lidem práci, a tak přichází bída a nezaměstnanost, najednou zde bude robot s kravatou, který nahradí lidi co sedí v kanceláři, následkem bude globální odsunutí lidí do rezervací, a v rezervaci budou mít vše pod kontrolou roboti. Konečně zde bude vládnout civilizaci robot hrdina, co je digitálně osvícený a tak není zbabělým hříšníkem.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]