Ano, vím, kdo stvořil božského Stvořitele

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184289723/

Proč lidi mluví, když neumí vůbec mluvit? Když poslouchám lidi, tak zjišťuji, že neumí optimálně mluvit, hodnota toho co říkají je nulová, nejspíš to mají všichni lidi v hlavě globálně už vynulovaný, jenom já umím optimálně mluvit, o tom to zde je. Základem mluvení je optimalizace informací v centrálním nervovém systému pomocí geniality, bez geniality to budete mít v hlavě vynulovaný, a tak zde budete jenom nulou, co zde má nulovou hodnotu. 
Když jdu do knihovny nebo knihkupectví, a nahlížím zvědavě do knih, tak zjišťuji to, že lidi neumí už vůbec mluvit optimálně, a to co mluví, je jenom informační odpad, plný chyb a dezinformací, mluv jenom tam, kde jsou zvířata, nemluv laskavě na lidi, když to máš v hlavě vynulovaný, volům co vše zde táhnou, nevadí to, že jim budeš říkat jenom voloviny, jsou na to už zvyklí. 
Nejhůře mluví lidi, co se neušpiní od práce, protože oni se živí jenom mluvením o blbostech, protože to jsou blbci. Podívejme se vědecky na záznamy autorit, co k nám mluví, rozeberme jejich mluvení, a zjistíme, že to jsou jenom volové, co melou pořád dokola stejné voloviny s nulovou hodnotou, a je jedno jestli jde o; krále, císaře, papeže, dalajlámu, guru, proroka, rabína, prezidenta, ministra, senátora, předsedu vlády, poslance, diplomata, celebritu, ředitele, profesora, kouče, milionáře, atd. 
Když těmto mocným volům položím otázku, kdo stvořil Stvořitele, tak jsou v psychicky prdeli, protože na takovou otázku nemají logickou odpověď. Stvořitele stvořili chyby, pokud by zde nebyli chyby, tak by nebylo třeba už něco tvořit, naše toužení po tvoření nového, je následkem toho, že zde jsou chyby. Pokud je člověk evolučně chybným zaměstnancem, tak stvoříme GVKB roboty s umělou GVKB inteligencí, a tím zde budou konečně optimální GVKB zaměstnanci, a tak se běž dneska podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš, co tě díky GVKB robotům, bude brzo čekat.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]