Ano, vím jak uzdravit ekonomiku a politiku

Rychle, levně, kvalitně, atd. o tom je zdravá ekonomika. Centralizace a monopoly mají za následek nemocnou ekonomiku, protože se z konzumentů stávají jenom nuly s nulovou hodnotou a podle toho se s konzumenty i jedná, a tak může mocná elita nahnat konzumenty s nulovou hodnotou do zbytečné světové války, kde je milion mrtvých lidí jenom statistika.

Následkem centralizace a monopolů, je veliký nárůst příživníků, a tím se práce stává trestem, vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve zdravé ekonomice není problém s příživníky, kdo nepracuje ten i nejí, všechny veliké civilizace zanikly díky nemocné ekonomice, jak uzdravit ekonomiku a politiku?

Svěříme moc a bohatství globální umělé GVKB inteligenci, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, už zde nebude rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty, co jsou dole. Každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, který zlý mozek odřízne od zlé reality, a mozek bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě.

Nebudou zde jména a každý člověk bude jenom globálním číslem, s nulovou hodnotou, vadný člověk se eliminuje v krematoriu, na rozmnožování, se vyberou jenom dokonalí jedinci. Když vymývat hlavu pomocí totality, tak je třeba použít moderní vědu a techniku v globálním měřítku, pro nikoho nebudou zde výjimky nebo imunita. Na práci stroje a na myšlení počítače, lidi zde budou jenom na to, aby budovali společně novou GVKB civilizaci, kde pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]