Ano, váš odpor je marný

Žijeme v realitě postavené na manipulaci, vše, co jsme schopní pomocí našich smyslů vnímat a pomocí inteligence pochopit to je manipulováno, mnohdy je nám manipulace skrytá, a tak si myslíme naivně že to není manipulováno. Největším manipulátorem jsou; normy, pravidla, zákony, mytologie, rituály, regulace, nastavení, předpisy, minulost, situace, morálka, svědomí atd. Jak zde nebýt loutkou s nulovou hodnotou to je otázka na kterou není zde mnoho tisíciletí správná odpověď. 

Víra v zázraky nebo drogy, vám mohou vytvořit dočasné iluze ve kterých budete svobodní, zakopaný pes je v tom že vlastníme genetické tělo, o které se musíme starat abychom nezemřeli, když zemřeme tak to je konec hry o hodnoty, po smrti nic už není hra skončila na věčné časy. Pokud zabijeme krále nebo prezidenta tak jenom skončila jedna hra a začne nová hra, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je pro elitu jenom statistika, stejně tak je i statistikou, pokud miliony lidí zemřou na pandemii. 

Nemá smysl se hádat s psychiatrem o tom, že jeho léky vám nepomáhají, nepomůže vám ani psycholog nebo kouč, jediné, co vám může pomoci je se nechat ve virtuální realitě naskenovat a po naskenování se vaše hříšné tělo v krematoriu eliminuje, budete tak existovat jenom ve virtuální realitě kde budete svobodní, protože se nebudete už muset o nic starat a nic vlastnit, vlastnictví je hra, ve které jistě vždy prohrajete. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.