Ano, v Praze je více úředníků než dělníků

Tak jako se krysy stali globálně invazním druhem, tak se i kancelářské krysy, co běží krysí závody o výhody a jistoty, stali invazním druhem, a tím je v Praze více úředníků, než dělníků. Místo moderních automatizovaných továren, kde se vyrábí rychle a levně potřebné zboží, jsou v Praze veliké kancelářské budovy, kde se úředníkům dobře u počítačů daří, a kafe se zde mnoho vaří. Bylo zde v minulosti i mnoho naivních snah o to snížit počet úředníků, ale ukázalo se, že to není tak jednoduché. S příchodem počítačů a později internetu, vznikla naděje na to, že tato moderní digitalizace a optimalizace, pomůže snížit počet úředníků, jenže se počet úředníků všude zvětšil, kde je jádro problému? 
 
Jádrem problému je lidský egoismus, zlo spáchal ten, kdo se má dobře, nebo se chce mít dobře. Jedinou možností je výměna úředníků za autonomní roboty s umělou inteligencí, na dobíjecí baterie. Obrazně je úředník vojákem, který bojuje s nepořádkem v systému, lidi nechápou to, že bez pořádku by zde nebyl v ničem pořádek, a tak by zde nic nefungovalo. Každý je zde šroubkem v systému, problémem je, že některých šroubků, je zde nadbytek, a jiných je zase nedostatek, třeba takový dobře zaplacený státní úředník, nemá už zájem o špatně zaplacenou práci skladníka v Amazonu, kde by mohl ukázat svoje vysoké kvality.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu