Ano, v politice si nuly hrají na veliké číslo

Náboženství hlásá dobro, a tak je zde počítadlo dobrých skutků, ten, kdo nemá za život na počitadle dobrých skutků minimální počet dobrých skutků, ten se po smrti nedostane do nebeského ráje, ale skončí v pozemském pekle. Vše je zde o počítání, podívejme se na; ekonomiku, politiku, náboženství, sekty, organizace, reklamu, obchod, podnikání, reklamu, sport, umění, programování, rodinu atd. zde všude je to prioritně o počítání, obrazně je to vše počítačová hra, ve které ti, co umí počítat mohou postoupit do vyšší úrovně hry a získají tak zde výhody. Následkem byl vznik známkování a bodování, je zde tak snaha mít vše pod globální kontrolou, z lidí se tak stávají statistická čísla, za války Nacisti tetovali v koncentráku lidem na ruku číslo.

Někdo je zde velikým číslem a jiný je zde nulou, následkem je stres a deprese u těch, co jsou zde nulou, a tak si zde nuly hrají na veliké číslo.  Z dálky nuly mohou vypadat jako veliké číslo, z díla ale spatříme to, kdo je nulou a kdo je velikým číslem. Vše je to o reklamě, která nás klame od narození do smrti, pravdu jsme nahradili za reklamu, lásku jsme nahradili za peníze, moudrost jsme nahradili za víru v bludy atd. myslíme a konáme podle situace, pokud jsme dlouho ve zlé situaci, tak se z nás stávají lháři a zloději.  Vše se zde už od vzniku naší konzumní společnosti točí okolo toho, že mocní egoisticky parazitují na bezmocných a jakýkoli odpor bezmocných vůči mocným je marný, protože mocní mají k dispozici mnoho sluhů, co jim za odměnu zajištují to, že se mají zde dobře.

Moc je pro nuly tvrdou drogou, podívejme se na internet a moderátory na sociálních sítích co zde mají velikou moc, a tak mohou beztrestně anonymně škodit cizím lidem, naštěstí to už nebude trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a roboti, najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a místo zlých moderátorů, zde bude hodná umělá inteligence, práce pro lidi za mzdu nebo za výhody zde už nikde nebude. Války a pandemie nám odhalují to, že žádný člověk na světě není velikým číslem, a každý člověk je zde dočasnou nulou, z nul evolučně vznikáme a v nuly se zase díky smrti navracíme, smrt to je konec hry, ve které si nuly hrají na veliké číslo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *