Ano, v politice se melou mediální sračky

Sebevražedné tendence naší civilizace dál pokračují. Už nám nestačí, že se od rána do noci cpeme chemií prožranými sajrajty, které narušují přirozené hormonální prostředí našich těl, a tak mají muži málo spermií, které jsou navíc líné jak antimonopolní úřad.

Nestačí, že zdravý pobyt v přírodě je pro spoustu mladých něčím naprosto nepochopitelným a raději čumí od rána do noci do mobilu na pitomosti. Nestačí, že si dál devastujeme ekosystémy příšernou péčí o krajinu, vyřazujeme z provozu absolutně nejekologičtější zdroj energie a na všechno sypeme tuny pesticidů, na kterých si pak necháme čvachtat v jídle.

Ne, to je pro nás málo, musíme si ubližovat ještě víc! V posledních dvou letech se naše civilizace snaží salámovou metodou přinést opravdové dokonalé programy na ten nechutný problém, že tu stále ještě existují zbytky zdravé společnosti a funkčního ekonomického systému. Spustili jsme úžasné systémové programy, která zabíjí víc lidí než války a pandemie!

Dvě mouchy jednou ranou nestačí, že lidi zabije v Čínské laboratoři vytvořený virus Covid-19, my si ještě přisadíme a začneme se masakrovat sami mezi sebou! Začali jsme si tedy vstřikovat do organismu chemické látky, o kterých nikdo nic neví, za které nikdo nechce nést zodpovědnost, u kterých je navíc podezření, že jejich opakované podávání rozdrtí náš přirozený imunitní systém.

Co by člověk neudělal pro své zdraví, že? A aby to ta neopíchaná a zdravá třetina populace náhodou nepřežila ve zdraví, nařídíme v EU vpich povinně s trestem vysokých pokut. Když skáčeme do propasti, tak jedině společně, na otrocích otrokářům nikdy nikde nezáleží. Řekli byste si, že tohle by k dostatečnému sebepoškození už mohlo stačit?

Máme totiž ještě jedno eso v rukávu klimatickou ideologii. Tou se pokusíme dorazit to, co jsme těmi předešlými nástroji zkázy ještě nezmrvili. Jak? Původní obyvatelé Evropy jsou podle nové ideologie naprosto odporní a nezodpovědní démoni a raději by prý ani neměli mít děti. Ve skutečnosti totiž už teď nemáme dost dětí ani na to, abychom se přirozeně obměňovali.

Na spoustě míst ubýváme. Znečištění vody a potravin chemikáliemi a pesticidy, nebezpečné experimentální vakcíny používané už i na děti. Mít děti, taková nemoderní věc! Co by na ty nenažrané malé parchanty řeklo EU!

Já si jen přeju budoucnost, kde bude vládnout pravda a láska, skutečná vzdělanost, smysluplná tolerance, zdravý rozum pořád věřím, že se alespoň naše společnosti proberou, dokáží praštit do EU stolu. Kéž bychom takhle praštili pěstí do stolu co nejdřív. Čím déle to budeme odkládat, tím v horším stavu po rozpadu EU budeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *