Ano, v politice a ekonomice je zakopaný pes

Sestavili jsme obrovský inteligentní EU počítač, který jsme umístili pod mořskou hladinu na tajném místě, aby měl tento počítač dobré chlazení zadali jsme počítači úkol, aby nám vypočítal optimálně kde je v politice a ekonomice zakopaný pes. Po velmi dlouhé době konečně počítač přišel s odpovědí.

Zakopaný pes je v lidském myšlení, lidi myslí, a tak chybují, podívejte se na telefony, starý telefon se sluchátkem na kabelu, co nemá baterii a operační systém, ten nechybuje, jakmile telefony dostali baterie a operační systémy tak začali myslet a tím i chybovat. Podívejte se na knihy, co sepsali za mnoho století lidi, zde je jasná ukázka toho že lidi myslí, protože veliké hovno vědí, ten, kdo ví, co má dělat ten se obejde bez myšlení. 

Myšlení lidí vedlo k tomu, že začali vznikat; zákony, normy, pravidla, předpisy, morálka, výjimky, imunita atd. moje hra a moje svatá pravidla o tom je politika a ekonomika, pravidla proměnila opice v pitomce, co dělají pitomosti, a tak zde existuje; vandalismus, extrémismus, terorismus, socialismus, kapitalismus, humanismus, dogmatismus, egoismus atd. Náboženství chce změnit člověka, politika chce změnit společnost, škola chce změnit studenty atd. jenže každá akce je spojená s reakcí.

Tak jako na práci používáme techniku a stroje tak i na myšlení musíme začít používat počítače a programy, když zde mohou být automobily bez řidiče tak zde mohou být lidi bez myšlení, každý člověk dostane do hlavy napojení na globální umělou inteligenci a ona bude za něj myslet, tím už lidi nebudou potřebovat stát ve kterém jsou politici a byrokrati, lidi nebudou ani potřebovat peníze a soukromé vlastnictví. Skončí období, ve kterém lidi dělali chyby, takto zde na věčné digitální časy všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.

Jakýkoli odpor proti připojení pitomého mozku na globální umělou inteligenci bude naivní a marný, zájem evoluce byl a bude nad zájmem jedince, malé se musí podřídit velikému, co bylo to bylo, teď je zde nová čipová doba, ve které bude všemu kralovat jenom umělá inteligence, jakmile bude zde dostatek čipů, tak dojde i k tomu že očipujeme i domácí zvířata, a tak zde budou pro psy a kočky veřejné záchody a mnohé jiné systémové novinky které si dneska neumíme představit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *