Ano, v pekle všemu vládnou volové

Vytváříme zde zbytečné hranice jenom proto že jsme pitomci, nejsou zde jenom hranice u států jsou zde i hranice mezi kastami a třídami. Některé hranice jsou nutné a potřebné a tyto hranice nikomu nevadí jde třeba o čas který vytváří hranice které se snažíme respektovat.

Nejhorší jsou hranice, které umožňují existenci centralizace a monopolů, následkem těchto hranic je zde peklo, ve kterém žijeme všichni jako čerti už mnoho tisíciletí, dneska je první zimní den a brzo zde jsou vánoční svátky kdy si budou čerti dávat dárky, v pekle je málo pravdy a lásky, a tak je zde svatý rituál, aspoň jednou za rok si zahrát na anděly co jsou v ráji.

Jsme loutkami, které ovládá snadno mnohé a my se nemůžeme tomu bránit, nejsme zde pány jsme zde sluhy, co mnohému pokorně slouží, z díla poznáme to, jak zde kdo slouží, jestli je profesionál nebo amatér, mnoho amatérů si zde hraje na profesionály a následkem je to že žijeme všichni v pekle a toužíme po ráji.

Pandemie v nahotě odhalila to, že v pekle všemu vládnou volové, co si zde hrají na bohy, Covid-19 není váš nepřítel je to varování od evoluce, a toto varování říká, pokud se budete pořád chovat jako čerti v přírodním ráji, tak budete evolučně pomocí virových nemocí eliminováni a místo vás zde budou autonomní inteligentní roboty na akumulátory a robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *