Ano, v dogmatické totalitě není potřeba sociální politika

Většinou slyšíme že opakem politiky je dogmatická totalita, to je lež jako věž, protože i v dogmatické totalitě existuje politika! Co je to politika? Politika je proces, pomocí kterého ti, co jsou nahoře, snadno manipulují s těmi, co jsou dole, politika je moderním náboženstvím kde místo víry v zázraky a víry v boha, je víra v mocné politiky, co se postarají o to, aby se pracujícím lidem dobře vedlo, jenže to politici nedokážou, a tak se politici často mění, a říká se, že za chyby mohou ti, co zde byli dříve.

Antipolitika vychází z toho, že zde nebude rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, vše zde bude řídit a vlastnit jenom globální umělá inteligence, ten, kdo nebude profesionálně každý den rychle pracovat ten skončí v krematoriu, místo titulů a jmen budou mít lidi čísla a na čele budou mít od 15 let vytetované QR kódy, pod kůží budou lidi mít čip který bude sledovat jejich pohyb.

Bude to globální policejní totalita, ve které nebude; lež, krádež, hříšnost, neslušnost, vandalismus, extremismus, egoismus, prostituce, drogy, mafie atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, chybu zde každý udělá jenom jednou, protože za chybu zde bude krematorium. O výchovu dětí se globálně postarají jenom roboti, vadné děti, co nebudou vhodné pro výchovu, skončí v krematoriu. Jednici, co nejsou vhodní pro rozmnožování se sterilizují, jednici, co jsou geneticky a psychicky vhodní pro rozmnožování, budou mít mnoho dětí a výhody které jim umožní se mnoho rozmnožovat. Skončí degenerace a přelidnění, takto díky antipolitice, zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné antipolitické časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *